Vrácení zboží

Brýle Vám nesedí, nebo se Vám nepovedlo vybrat správný model a překvapit tak někoho blízkého? Nezoufejte, zboží můžete vrátit a to do 14ti dnů od jeho převzetí. V případě, že se tak rozhodnete, informujte nás prosím předem na náš email  optika.rozehnalova@seznam.cz
Z
boží nám následně zašlete zpět na adresu


Oční optika Rozehnalová
Dobrovského 207
Kroměříž
767 01
Česká Republika

a to nejlépe doporučeně, v originálním balení a s originálním číselným kódem, kterým je každý kus zboží opatřen. Jakmile k nám zboží dorazí a my zkontrolujeme, zda je v pořádku, bude Vám finanční částka vrácena na Vámi uvedený bankovní účet v co nejkratší době – obvykle 2 – 5 pracovních dní.

 

Důležité!

Je možné vrátit pouze zboží, které nebylo nošeno, využíváno pro komerční, či jiné účely a zboží nepoškozené! Pokud dojde k poškození zboží zákazníkem, zaniká tak nárok na vrácení finanční částky a to v celé její výši. Každý nazpět zaslaný produkt kontrolujeme. My chceme dostat své zboží zpátky v pořádku a Vy chcete obdržet co nejdříve své peníze na účet. Proto aby vše proběhlo ke spokojenosti obou stran, je nutné dodržet následující podmínky:

Zboží musí být v nepoužitém a nenošeném stavu.
Zboží nesmí být poškozeno.
Zboží musí být vráceno v originálním obalu spolu s pouzdrem a všemi doplňky, které vám byly zaslány.
Zboží musí být bezpečně zabaleno a cestou k nám nesmí být nijak poškozeno. Za poškození zboží způsobené jeho nedostatečnou ochranou při odeslání neneseme žádnou zodpovědnost a jeho přepravu hradí zákazník.

 

Zboží vrácené formou dobírky nebude prodejcem převzato.

 

Optika Rozehnalová